Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 12.12. 2023
Dnes má svátek Simona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Stardance 2016 aktuality

StarDance 26. 11. 2016

StarDance 26. 11. 2016
Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem pořadu StarDance 2016 ...když hvězdy tančí ze dne 26. 11. 2016 provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. Zbývajících pět soutěžních  …více»

StarDance 19. 11. 2016

StarDance 19. 11. 2016
Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem pořadu StarDance 2016 ...když hvězdy tančí ze dne 19. 11. 2016 provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. V tomto dílu se StarDance  …více»

StarDance 22.10. 2016

StarDance 22.10. 2016
Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem pořadu StarDance 2016 ...když hvězdy tančí provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. Zbývajících devět soutěžních párů předvede  …více»

Martin Kumžák ke StarDance - Na naši zajetou partu nedám dopustit

Martin Kumžák ke StarDance - Na naši zajetou partu nedám dopustit
Hudba a tanec k sobě neodmyslitelně patří. Ani letos by se StarDance neobešla bez nezaměnitelných aranžmá Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestra. Moondance Orchestra vznikla před deseti lety –  …více»

StarDance 15.10. 2016

StarDance 15.10. 2016
Boj o krále a královnu tanečního parketu opět začíná. Přímým přenosem pořadu StarDance 2016 ...když hvězdy tančí provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. O přízeň poroty a diváků se budou ucházet  …více»
 

Kdo stojí za StarDance? – 2. část

Kdo stojí za StarDance? – 2. část
Roman Petrenko: režisér StarDance režíruje od vůbec prvního ročníku. Letos poosmé bude se svým štábem zodpovídat za veškeré přímé přenosy i se všemi nevyzpytatelnými situacemi, které přinášejí. Každý  …více»

Kdo stojí za StarDance? – 1. část

Kdo stojí za StarDance? – 1. část
Jan Potměšil: manažer vývoje Za StarDance stojí již od jejího vzniku – tedy deset let. V rámci Centra zábavné, divadelní a hudební tvorby má jako manažer vývoje na starosti pořady jako Všechnopárty,  …více»

Deset let, sedm vrcholů StarDance

Deset let, sedm vrcholů StarDance
V roce 2006 byla dostavěna dálnice D5, o jejímž zbudování rozhodla vláda už v roce 1963, Mirek Topolánek se stal předsedou vlády – hned dvakrát, řidiči si museli začít zvykat na bodový systém a Karlu  …více»

Nejmladší účastník, současný tanec i benefiční večer. Začíná osmý ročník StarDance.

Nejmladší účastník, současný tanec i benefiční večer. Začíná osmý ročník StarDance.
Deset večerů, deset tanečních párů, deset let od první StarDance. V nadcházející, osmé sezoně taneční soutěže vystoupí tři herečky, dva herci, zpěvačka, kuchař, lyžař, fotbalová legenda i mistryně  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !